Cписок експонентів

СПОРТИВНИЙ ОДЯГ/ТОВАРИ

Decathlon

Decathlon (www.decathlon.ua) — міжнародна компанія, що має більш ніж 1761 магазинів у 64 країнах. Ми є найбільшим у світі ритейлером товарів для спорту. Ми в…

Decathlon (www.decathlon.ua) — міжнародна компанія, що має більш ніж 1761 магазинів у 64 країнах. Ми є найбільшим у світі ритейлером товарів для спорту.
Ми в Decathlon віримо, що спорт робить життя кращим, а тому робимо все можливе, щоб зробити заняття спортом простішими, приємнішим та доступнішим. Decathlon розробляє, створює і продає продукти під своїм брендом. Decathlon – спорт для всіх, все для спорту.

POC (Швеція)

Виробник захисту та одягу як для велосипедної, так і для зимової активності. Протягом останніх років POC неодноразово отримував нагороди за технологічні, безпечні та за найпривабливіші в дизайні вироби у своїх нішах. Будь-який виріб, який несе на…

Виробник захисту та одягу як для велосипедної, так і для зимової активності. Протягом останніх років POC неодноразово отримував нагороди за технологічні, безпечні та за найпривабливіші в дизайні вироби у своїх нішах. Будь-який виріб, який несе на собі горде ім’я POC, – це справжній витвір мистецтва.

RunLab Лабораторія бігу

Магазин «RunLab Лабораторія бігу» – це перший в Україні екіпірувальний центр для бігунів і людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Також ви дізнаєтесь все про…

Магазин «RunLab Лабораторія бігу» – це перший в Україні екіпірувальний центр для бігунів і людей, які ведуть здоровий спосіб життя. Також ви дізнаєтесь все про правильний біг та отримаєте грамотну консультацію. Діагностику проводять спеціалісти, котрі мають тривалий спортивний стаж. У RunLab представлені практично всі топові бігові бренди: Saucony, New Balance, Asics, Nike, Newton, Falke, Suunto, Sponser. В «RunLab Лабораторія бігу» ви маєте шанс скористатися унікальною послугою  – сучасний технологічний підхід до підбору бігового  взуття на основі визначення висоти склепіння та характеру пронації стопи. Діагностика відбувається в два етапи:
1. Біговий тест
Тестовий відео-аналіз техніки бігу з різних ракурсів дозволяє виявити біомеханічні особливості конкретної людини, побачити пронацію (рівень природної амортизації стопи), оцінити ефективність кросівок, дати рекомендації з техніки бігу.
2. Сканування стопи
Дозволяє визначити наявність плоскостопості, виявити особливості побудови стопи и розподіли тиску на поверхню. Діагностику проводять спеціалісти котрі мають тривалий спортивний стаж.
У процесі діагностики вам підберуть кросівки, котрі найбільше відповідають саме вашій характеристиці.

Контакти

вул. Здолбуновська, 3а, Київ

Website:

Under Armour

Under Armour – американський спортивний одяг нової генерації, який завоював любов серед спортсменів та знаменитостей всього світу. Головною особливістю екіпірування від Under Armour є  його технологічність та…

Under Armour – американський спортивний одяг нової генерації, який завоював любов серед спортсменів та знаменитостей всього світу. Головною особливістю екіпірування від Under Armour є  його технологічність та дизайн. Різноманітні лінійки продуктів бренду допомагають спортсменам виглядати та відчувати себе якнайкраще, що безперечно допомагає у досягненні кращих результатів під час тренувань та виступів. Крім того, компанія постійно розробляє інноваційні матеріали та фітнес-програми. Балерина Місті Коупленд, модель Жизель Бюндхен, Том Брейді, тенісист Енді Мюррей та чемпіон з плавання Майкл Фелпс – це лише деякі з тих, хто зробив свій однозначний вибір на користь цього бренду.

Контакти

 

Website: https://md-fashion.com.ua/underarmour

Фітнес трейдинг

Концерн «Інтер Атлетика» об’єднує у своєму складі групи компаній, що займають лідируючі позиції на ринку України в сфері виробництва і продажу товарів для спорту та…

Концерн «Інтер Атлетика» об’єднує у своєму складі групи компаній, що займають лідируючі позиції на ринку України в сфері виробництва і продажу товарів для спорту та активного відпочинку. Незважаючи на чітко визначену спеціалізацію, діяльність концерну охоплює практично всі напрямки на шляху до здорового та активного способу життя! До структури концерну «Інтер Атлетика» входить компанія «Фітнес трейдинг».

Контакти

 

Website: http://interatletika.com

New-balance

Американский бренд с 1906 года, специализирующийся на спортивной обуви, одежде и аксессуарах. Контакти   Website: www.new-balance.com.ua

Американский бренд с 1906 года, специализирующийся на спортивной обуви, одежде и аксессуарах.

Контакти

 

Website: www.new-balance.com.ua

Світ Спорту

Світ Спорту вже протягом 20 років продає якісну спортивну екіпіровку і товари, будучи офіційними дистриб’юторами таких провідних брендів, як Atomic, Wilson, Salomon, Suunto, Patagonia і…

Світ Спорту вже протягом 20 років продає якісну спортивну екіпіровку і товари, будучи офіційними дистриб’юторами таких провідних брендів, як Atomic, Wilson, Salomon, Suunto, Patagonia і Asics.

Контакти

 

Website:  http://svitsportu.com.ua

Shambala Mountain Group

Дистриб’юція товарів для спорту та активного відпочинку. Контакти   Website: http://smgc.com.ua

Дистриб’юція товарів для спорту та активного відпочинку.

Контакти

 

Website: http://smgc.com.ua

TRX

TRX – це заміна тренажерного залу в одному універсальному знарядді, яке можна носити з собою – ви можете використовувати петлі TRX вдома, на вулиці, або…

TRX – це заміна тренажерного залу в одному універсальному знарядді, яке можна носити з собою – ви можете використовувати петлі TRX вдома, на вулиці, або брати з собою в поїздки.
Функціональні тренування за допомогою тренажерів TRX – це новий метод тренувань та роботи зі своїм тілом. Тренажер дозволяє виконувати безліч вправ, спрямованих на розвиток сили, витривалості, гнучкості, рівноваги. У процесі тренування ви самі вибираєте рівень інтенсивності та навантаження. Дуже важливий момент – тренажер TRX підійде як початківцям, так і досвідченим спортсменам. Ви легко зможете регулювати навантаження за допомогою власної маси тіла від легкого рівня, до складного. Для збільшення навантаження досить змінити кут нахилу свого тіла або прискорити темп.
Наша компанія є офіційним та єдиним дистрибьютором обладнання TRX в Україні.

Контакти

 

Website: http://trxtraining.com.ua/

Instagram: @trxtraining_ukraine

Trigger Point

Trigger Point – один з лідерів виробництва масажного обладнання в світі. Засновник компанії Кессіді Філіпс більше 15 років тому, після того як був змушений припинити…

Trigger Point – один з лідерів виробництва масажного обладнання в світі. Засновник компанії Кессіді Філіпс більше 15 років тому, після того як був змушений припинити участь в марафонських забігах і змаганнях Ironman через хронічні болі у м’язах, захопився методикою терапії тригерних точок. В результаті американський фахівець з біомеханіки зміг побороти недугу, повернувся до спортивного способу життя, а отримані досвід і знання допомогли йому в 2002 році заснувати компанію Trigger Point.
Більшість вправ із застосуванням масажного обладнання Trigger Point грунтується на методиці міофасціального релізу («міо» – м’язи, «фасція» – м’язова оболонка, «реліз» – звільнення, розслаблення). У бігунів часто розвивається міофасціальний синдром, який характеризується утворенням хворобливих ділянок, вузлів в м’язових тканинах – «тригерних точок» (від trigger – «спусковий гачок»). Саме це поняття, в 1942 році введене Джанет Тревелл, лягло в основу назви компанії Trigger Point.
Масажери Trigger Point для одних стануть незамінними помічниками в відновлювальних і профілактичних заходах як для професійних спортсменів, так і для тих, хто веде малорухливий спосіб життя.
Ми є єдиними офіційними представниками бренду Trigger Point в Україні!
Контакти

 

Website: http://www.triggerpoint.com.ua/

Instagram: @trigger_point_ukraine