Trigger Point

Trigger Point – один з лідерів виробництва масажного обладнання в світі. Засновник компанії Кессіді Філіпс більше 15 років тому, після того як був змушений припинити участь в марафонських забігах і змаганнях Ironman через хронічні болі у м’язах, захопився методикою терапії тригерних точок. В результаті американський фахівець з біомеханіки зміг побороти недугу, повернувся до спортивного способу життя, а отримані досвід і знання допомогли йому в 2002 році заснувати компанію Trigger Point.
Більшість вправ із застосуванням масажного обладнання Trigger Point грунтується на методиці міофасціального релізу («міо» – м’язи, «фасція» – м’язова оболонка, «реліз» – звільнення, розслаблення). У бігунів часто розвивається міофасціальний синдром, який характеризується утворенням хворобливих ділянок, вузлів в м’язових тканинах – «тригерних точок» (від trigger – «спусковий гачок»). Саме це поняття, в 1942 році введене Джанет Тревелл, лягло в основу назви компанії Trigger Point.
Масажери Trigger Point для одних стануть незамінними помічниками в відновлювальних і профілактичних заходах як для професійних спортсменів, так і для тих, хто веде малорухливий спосіб життя.
Ми є єдиними офіційними представниками бренду Trigger Point в Україні!
Контакти

 

Website: http://www.triggerpoint.com.ua/

Facebook: https://www.facebook.com/TriggerPointUkraine/
Instagram: @trigger_point_ukraine