Отримання стартових пакетів

Шановний учасник!

Отримання стартових пакетів відбудеться на  SportExpoUA 2018. За адресою: АККО Інтернешнл – пр.Перемоги, 40Б.

Розклад роботи SportExpoUA 2018:

05 жовтня (п’ятниця) 2018 р.: 12:00 – 20:00

06 жовтня (субота) 2018 р.: 10:00 – 20:00

Для отримання стартового пакету необхідно мати наступні документи:

 

Для громадян України:

Відповідно до Правил Run Ukraine 2018 кожен учасник повинен обов’язково мати дійсну медичну довідку на час проведення Змагання або страховку від нещасного випадку, яка ОБОВ’ЯЗКОВО покриває участь у спортивних змаганнях та ОБОВ’ЯЗКОВО вказано клас спорту легка атлетіка для дистанцій:

  • марафон 42.195 км;
  • півмарафон 21.0975 км

Отримати медичну довідку можна у будь-якій клініці, поліклініці чи диспансері.

Отримати страховку можна в будь-якому страховому агентстві.

У довідці має бути зазначено, що учасник допущений до Змагання на обрану ним дистанцію. Також на довідці мають бути підпис та печатка лікаря, печатка медичного закладу, який видав медичну довідку.

 

Важливо! Ксерокопія медичної довідки або страховки приймається тільки при пред’явленні оригіналу. Медичні довідки не повертаються.

Шаблон медичної довідки скачати тут.

 

Громадяни іноземних держав зобов’язані надати страховку від нещасних випадків (ОБОВ’ЯЗКОВО), яка покриває участь у спортивних змаганнях та вказано клас спорту легка атлетіка. Медична довідка не потрібна.

Усі зареєстровані учасники самостійно несуть відповідальність за власне життя та здоров’я, щодо проведення змагань та підписують відповідну заяву.

 

Увага!

На дистанції 42.195 км та 21.0975 км до участі допускаються учасники віком від 18 років. Вік учасника визначається на 31 грудня поточного року на підставі наданих документів.

 

Додаткові товари:

 

Важливі примітки:

Команда RUN UKRAINE бажає вам легких ніг та вдалого старту!