UNDER ARMOUR ПРЕДСТАВЛЯЄ ВЛАСНУ ІННОВАЦІЙНУ ТЕХНОЛОГІЮ АМОРТИЗАЦІЇ ВЗУТТЯ ПІД НАЗВОЮ HOVR

UA HOVR – це амортизаційна платформа, розроблена для забезпечення ідеально збалансованого поєднання амортизації і повернення енергії – все і без компромісів.

Піноматеріал підошви HOVR створений у співпраці з компанією Dow Chemical – лідерами в розробці і виробництві полімерів, і запатентована Under Armour. Унікальна комбінація властивостей дозволила об’єднати в собі м’якість і неймовірну амортизацію з абсорбцією ударів при кожному приземленні. HOVR є вже третьою технологічною платформою Under Armour, на додаток до Micro G і Charged Cushioning.

Передова амортизаційна система покриває потреби бігунів у взутті, яке не просто надає підтримку стопи, але і забезпечує повернення доданої енергії, а також абсорбцію ударних впливів.

Іншим ключовим компонентом технології HOVR є «Енергетична вставка» (англ. Energy Web), яка складається з пеноматериала UA HOVR® FOAM і компресійної сітки, що утримує його форму. Energy Web Створена для повернення енергії, яку ви зазвичай втрачаєте при приземленні. Таке поєднання властивостей допомагає вам відчувати себе краще і краще тренуватися – з технологією HOVR взуття не просто абсорбує ударні впливи, але і перетворює їх в відскік під час наступного поштовху. Така «рекуперація енергії» надає великі можливості для руху вперед.

Платформа HOVR представлена ​​в двох моделях: HOVR Phantom і HOVR Sonic, доступних для придбання виключно у магазинах Under Armour: Київ, ТРЦ SkyMall; Харків ТРЦ Караван. Більше бігових моделей кросівок є в інтернет магазині: www.md-fashion.com.ua/underarmour