Sanchobag – це компанія-виробник безкаркасних м’яких крісел №1 в Україні!

Sanchobag – це компанія-виробник безкаркасних м’яких крісел №1 в Україні!
Після того, як приклад і досвід західних країн нас надихнув на пошиття м’яких безкаркасних меблів, в 2011 році компанія Sanchobag виготовила своє перше крісло-мішок. Створюючи такі інноваційні моделі м’яких безкаркасних крісел, ми хотіли подарувати українцям зручні, комфортні, яскраві моделі доступною меблів. У нас це вийшло!
Протягом декількох років ми працюємо для своїх клієнтів, створюючи стильні крісла – мішки, які радують своїх господарів різноманітністю форм і забарвлень – це і крісла – м’ячі, і крісла – груші, а також приваблива і незвичайна дитяча колекція крісел – мішків і багато іншого.
За ці роки крісло-мішок Sanchobag стало досить популярним і впізнаваним завдяки своїй незвичайній конструкції, сучасному дизайну і різноманітністю гарних малюнків.
На сьогоднішній день, наша стильна, м’яка безкаркасні меблі користується високим попитом, адже це вдале рішення як для офісного простору, облаштування зони відпочинку, так і для будь-якого домашнього інтер’єру. Така безкаркасні меблі обов’язково внесе в Ваше простір атмосферу комфорту