ВКУСНО ПОЄДНУВАТИ! ВЧІТЬСЯ СПОРТ-шику!

ВКУСНО ПОЄДНУВАТИ! ВЧІТЬСЯ СПОРТ-шику!

Ну, що ж, одягаю свій спортивний костюм, беру на біцепс лист з текстом і читаю колегам вголос. Коментуємо і аналізуємо. Спортивний одяг настільки щільно проникла у всі аспекти нашого життя, що давно перестала бути винятковим привілеєм займаються спортом.

Спортзали, стадіони, бігові доріжки – ці вузькі рамки вже не працюють. Пікніки, побачення, дискотеки, походи в кіно і так далі – це ближче до теми). Спортивний одяг стала синонімом комфорту, ненав’язливості і легкості в тілесних відчуттях.

У деяких, і зовсім, в житті з приставкою «спорт» лише спортивний одяг. ОФФ! Ті самі люди в спортивному прикиді, які не випускають з рук сигарету і пляшку з алкоголем. Зрідка вони присідають, впустивши дрібниця в магазині і зав’язують в нахилі шнурки. І це, фактично, претензія на олімпійське золото.

Розуміємо, залежностей з життя не прибрати, але спорт у всьому і спорт всюди! Орієнтир на ЗСЖ! І ЗСЖ увійшов в наш гардероб, роблячи нас модними і актуальними.

У кожного є спортивна річ, яку він, тим або іншим способом, поєднує з іншими своїми речами. Вона була куплена саме для повседневку, а не для занять спортом. Багато набувають ще й додатково спортивну форму в поривах твердого рішення позитивно вплинути на вислизає з-під контролю фігуру.

– Наявність або неналічіе спортивної фігури давно вже нікого не бентежить, в контексті «брати чи не брати в магазині« sport look », – вставляє репліку колега Аня, 23 роки.

– Так, Аня, згоден. Ось і розглянемо критерії поєднань.

Є поняття total sport look. Це коли все на тобі спортивне. Від total sport look в повсякденному житті стилісти рекомендують відмовитися. Для цього є спортзал.

Комбінувати! У цьому фішка! Джинси з кроп-топами, костюми з кросівками, легінси з сорочками, плаття з кедами, джеггінси під взуття на підборах і т.д.

Але смачно поєднувати – тут вже чуття та досвід експертів в допомогу! Деякі піки творчості, безумовно, переростають в несмак і комедію. Наприклад, сандалі під спортивний костюм або класична шкіряна сумка під нього ж. Це вже називається «Домогосподарка, яка вискочила в магазин за хлібом».

Мораль: стилі нові зароджуються і виношуються щодня і щоночі, але штампа «жлобство» ніхто не відміняв. Чи не вступите в цей піддатливий пласт) Будьте уважні)

І ось чергова приємна оку дизайнерська знахідка постала! Не настільки давно сформувався стиль «спорт-шик». Дівчата радіють! Це як порятунок для тих, хто цінує свободу. Тут поєднується непоєднуване. Колись непоєднуване!)

Наприклад, почали дружити: футболка оверсайз і спідниця-олівець classic style, короткий бомбер і спідниця а-ля 60-е з пишним силуетом. Все це можна доповнювати кросівками, кедами. Фірмових поєднань – хоч греблю гати! Творіть і аналізуйте творіння інших!

Тепер про бігу! Популяризація бігу все активніше впроваджує в повсякденні образи бігові елементи. Часто люди, які бігали хіба що від злої собаки, носять напульсники, сукні поєднують з біговими кросівками і кейсами для телефонів на руці. Формується біговій силует для небегового дня). І це, таки, модно і стильно. Не соромтеся креативити! У чому сила, брат? – У моді, брат і в її демократичності.

Але стилісти своїми профсоветамі, все ж, частково, намагаються розсудливим демократію. Навіть згадують таке нафталінове слово як «вульгарність». О Боже! В яких бібліотеках, вони його відкопали? Мабуть, бабуся на вушко уві сні нашептала.

Верх щодо футболок, джеггінси ці самі «деякі стилісти» рекомендують підбирати нижче стегон. Бо! Окремими людьми коротка довжина верху може бути розцінена як вульгарно! Якщо серйозно, то, найчастіше, з цим важко не погодитися. Шановні! Не плутайте пляж, тренажерний зал і міську вулицю. Привід «похизуватися» занадто обтягнутої Попков, пружними сосками ви і без цього перегину завжди знайдете. Є ще місця, де вимагають строгий Дрес- код. Дивно, але є.

Звичайно ж, доречно все, що вам йде і що відповідає ситуації! Тому, відчувайте момент! Дотримуйтесь пропорції і рамки пристойності. У кожного вони свої, але, наприклад, на прийом до Президента заявитися в плавках і боксерки буде перебором, навіть якщо ви скрасити це метеликом на шиї.

Сприймайте гумор з гумором!

Гарною вам одягу в гардероб!

Більше подробиць і інтерв’ю з NEBBIA в наступних матеріалах.

© 2017, Олексій Марчак