Туристична агенція CheapTrip UA

Туристична агенція CheapTrip UA спеціалізується на бюджетних подорожах на спортивні змагання. У нас за плечима більш ніж десятирічний досвід подорожей світом за самостійно складеними маршрутами….

Туристична агенція CheapTrip UA спеціалізується на бюджетних подорожах на спортивні змагання. У нас за плечима більш ніж десятирічний досвід подорожей світом за самостійно складеними маршрутами. Ми вміємо до найдрібніших деталей продумати усю логістику поїздки (дорога + проживання + квитки на змагання + пересування по місту), щоб вона вийшла одночасно і економною, і досить комфортною. Ми доведемо вам – відвідати Гран-прі, чемпіонат світу чи Європи з вашого улюбленого виду спорту можна і зі скромним бюджетом.

Завітайте на наш стенд на SportExpoUA, і ми абсолютно безкоштовно розрахуємо оптимальний маршрут вашої подорожі на будь-які змагання, про поїздку на які ви лише мрієте!

Контакти

 

Website:  www.CheapTripUA.com.ua

 

COLOR RUN

Для всіх спортсменів та любителів бігу, дорослих та дітей, прихильників активного відпочинку, здорового способу життя, доброчинності, а також, бажаючих емоційно зустріти літо 2017, столичний клуб…

Для всіх спортсменів та любителів бігу, дорослих та дітей, прихильників активного відпочинку, здорового способу життя, доброчинності, а також, бажаючих емоційно зустріти літо 2017, столичний клуб «KM Running club» четвертий рік поспіль проводить «Кольоровий пробіг – Color Run». Дистанції 3 та 6км будуть щедро розфарбовані у яскраві кольори фарб холі та запалені енергійною музикою від діджеїв!

Контакти

 

Website: http://colorrun.com.ua

Frankivsk Half Marathon 2017

Вже 4-й рік поспіль у Івано-Франківську відбуватиметься Frankivsk Half Marathon’17. Чудова атмосфера, якісна та стильна атрибутика, маршрут підготовлений з любов*ю для жителів та гостей міста…

Вже 4-й рік поспіль у Івано-Франківську відбуватиметься Frankivsk Half Marathon’17. Чудова атмосфера, якісна та стильна атрибутика, маршрут підготовлений з любов*ю для жителів та гостей міста історичною та рекреаційною зонами. На трасі учасників очікують приємні сюрпризи небанальні локації з музичною підтримкою, передбачені пункти гідратації та харчування і на фініші наш славний український Борщик.

Контакти

Website: http://run.if.ua

Чернівецький Півмарафон CrossHill

CROSSHILL- це сучасний running у маленькому українському місті по справжніх австрійських вулицях дев`ятнадцятого століття на самобутній землі древнього європейського королівства. Контакти   Website: http://crosshill.ua

CROSSHILL- це сучасний running у маленькому українському місті по справжніх австрійських вулицях дев`ятнадцятого століття на самобутній землі древнього європейського королівства.

Контакти

 

Website: http://crosshill.ua